North Dakota

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai North Dakota

Īpašums pārdošanā Ziemeļdakotā

Valsts robežojas uz austrumiem ar Minesotu, dalīta ar Ziemeļu Red upes gaitu; uz dienvidiem atrodas Dienviddakota; uz rietumiem ir Montana, bet uz ziemeļiem - Kanādas provincēs Saskatchewan un Manitoba.

Ziemeļdakota ir 19. lielākā valsts, un tai ir ainava, lielākoties pārklāta lielajās līdzenumos. Šādai lielai valstij vajadzētu būt daudzām īpašībām pārdošanai Ziemeļdakotā, un tās nekustamo īpašumu tirgum jābūt bagātam. Tomēr ar tik daudz savvaļas dzīvniekiem jūs varat sagaidīt, ka lielākā daļa no viņiem atrodas laukos vai metropoles teritorijās.

Ziemeļdakotas nekustamā īpašuma tirgus 2017. gadā sāka rekordaugstu līmeni, kas bieži vien piedāvā labas perspektīvas nākamajam gadam.

Lai izprastu nekustamā īpašuma tirgu jebkurā valstī, ir lietderīgi precīzāk noskaidrot, kuras tendences ietekmē, lai varētu noteikt, kas notiks tālāk.

Faktori, kas ietekmē nekustamo īpašumu tirgu Ziemeļdakotā 2018. gadā, pirmkārt un galvenokārt ir bezdarba līmenis, kas nosaka, vai cilvēki varēs atļauties nopirkt īpašumu pārdošanai Ziemeļdakotā vai ne. Pašreizējais Ziemeļdakotas bezdarba līmenis ir 3,4%, kas ir zemāks par valsts vidējo rādītāju, un tas ir elements, kas pozitīvi ietekmē nekustamā īpašuma tirgu.

Starp labākajām vietām, kur dzīvot Ziemeļdakotā, ir trīs pilsētas, kas izceļas no citiem: Fargo, Grand Forks un Bismarka

Fargo ir populāra gan filmai, gan televīzijas sērijai, kas nosaukta par šo lielāko valsts valsti. Fargo ir Ziemeļdakotas Valsts universitāte, un tāpēc Fargo Ziemeļdakotas nekustamā īpašuma tirgus piedāvā studentu izmitināšanu, kā arī neskaitāmus mājokļus, kas gaida iegādi. Fargo māju cenas ir nedaudz samazinātas salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu, un paredzams, ka tās palielināsies par dažiem procentpunktiem līdz 2018. gada beigām.

Grand Forks piedāvā vēl vienu lielisku dzīvesvietu. Tā ir trešā lielākā valsts pilsēta, kurā dzīvo aptuveni 52 838 iedzīvotāji. Ideāla vieta ģimenēm un koledžu studentiem kā Grand Forks, kur atrodas Ziemeļdakotas Universitāte. Ar gaisa spēku bāzi šajā teritorijā armija ir viens no lielākajiem darba tirgiem šajā teritorijā. Grand Forks nekustamo īpašumu tirgū pagājušajā gadā nav notikušas nekādas izmaiņas, un mēs negaidām daudz pārmaiņu nākamajā gadā.

Bismarka ir valsts galvaspilsēta. Kā otrā lielākā valsts pilsēta, tā piedāvā daudz cilvēkiem, kuri izvēlas tur dzīvot un kuri vēlas pārdot īpašumu Ziemeļdakotā. Sākot ar 2017. gada sākumu, Bismarka māju vidējā vērtība ir samazinājusies par 0,6%. Aizlieguma likmes šajā nozarē joprojām ir zemas, un tās joprojām būs.

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 2864

PARDOŠANA 1 guļamistaba, North Dakota, Bismarck, Bismarck, Bismarck

651,444.55EUR
PARDOŠANA
1 guļamistaba

1 m²
Building: - 24 Hour Mācījies lobijs-
UNAVAILABLE
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB